dHosting – elastyczny hosting dla każdego

Doświadczenie firmy dHosting sięga już kilkunastu lat na rynku hostingowym. W tym czasie zaufało im ponad 40 tysięcy zadowolonych użytkowników!

dHosting przygotował unikalną ofertę, którą ciężko porównywać z konkurencją. Elastyczny Web Hosting od 2018 roku zdobywa coraz większą popularność. Jest połączeniem trzech różnych podejść do sposobu zarządzania zasobami serwera. Bierze to co najlepsze z serwerów współdzielonych, dedykowanych, ale także z chmury, dając autorskie rozwiązanie, które zyskuje coraz więcej zwolenników.

Potwierdzeniem tego jest międzynarodowa ekspansja dHosting, wraz z uruchomieniem amerykańskiej wersji usługi – Dynamic Edge.

Podstawowe informacje

Główna cechaŁatwe skalowanie zasobów
Uptime serwerów99,99%
Rodzaje serwerówElastyczny hosting w chmurze
Pomoc technicznaHelpdesk 24h
Cenyod 23,30 zł/mc i 200 zł/rok

Plusy

1. Uptime – 99,99%

Uptime serwera, czyli jego dostępność, to jeden z podstawowych i najważniejszych aspektów. Nie ma gorszej informacji od klienta, że chciał zrobić zamówienie a strona nie działa. Dzięki współpracy z Data Center ATMAN spełniającym najbardziej rygorystyczne normy TIER III, dHosting gwarantuje 99,999% dostępności swoich zasobów.

2. Przejrzysta oferta

Już na pierwszy rzut oka widać, że oferta dHosting jest zupełnie inna od standardów w branży. Nie znajdziesz tu typowych planów z różnymi cenami i wypisanymi zasobami. Całość opiera się na pakiecie wyjściowym oraz ewentualnym dokupowaniem dodatkowych zasobów. To rozwiązanie nie tylko uczciwe, ale również bardzo przejrzyste. Na głównej stronie znajduje się nawet przełącznik netto/brutto, tak aby wszystko było jasne.

3. Darmowa analiza kosztów

Jeśli nie jesteś w stanie samemu oszacować potrzebnych zasobów, możesz skorzystać z analizy kosztów w dHosting. Strona jest wgrywana na jeden z serwerów, domena delegowana na nowy hosting, a po czterech dniach działania otrzymujesz ofertę popartą badaniami ruchu i wydajności.

4. Darmowe przeniesienie

Nowym klientom dHosting oferuje darmową migrację stron z innych serwerów. Migracja odbywa się bez przerw w działaniu stron. Przeniesienie obejmuje całą zawartość serwera, wraz z bazami MySQL i skrzynkami pocztowymi z zachowaniem struktury folderów.

5. Darmowy test i gwarancja zwrotu pieniędzy

dHosting oferuje 14 dniowy okres darmowego testowania usług. Co więcej, po wykupieniu hostingu otrzymujemy gwarancję zwrotu pieniędzy w przypadku niezadowolenia. Aby skorzystać z 30 dniowej Gwarancji Zwrotu Pieniędzy należy stworzyć zgłoszenie poprzez Helpdesk24.

Minusy

1. Tylko jedna oferta

Oferta elastycznego hostingu jest czymś nowym i innowacyjnym. Jednak na pierwszy rzut oka oferta może wydawać się uboga w porównaniu z rozbudowanymi cennikami i planami w innych firmach.

2. Brak LiveChat

Pomoc techniczna 24/7, to oczywiście ogromny plus. Nam jednak troszkę brakuje rozwiązania znanego chociażby z Hostingera i możliwości porozmawiania z konsultantem za pomocą wygodnego czatu.

Ceny i plany hostingowe

Trzeba uczciwie przyznać, że nie jest to najtańsza oferta na rynku. Ceny kształtują się na średnim poziomie, jednak nie bierze się ona znikąd. dHosting oferuje dużo większe możliwości dopasowania usługi do swoich wymagań.

W cenę wyjściowego pakietu, który kosztuje 23,30 zł/mc lub 200 zł rocznie, otrzymujesz 1 GHz, 1 GB RAM oraz 50 GB przestrzeni na dysku SSD. Zgodnie z założeniami elastycznego hostingu, wszystkie te wartości w łatwy sposób możesz skalować.

Korzystnie na cenę utrzymywanie serwera wpływa również łatwość jego obsługi. Jeśli nie posiadasz wiedzy technicznej, serwery dedykowane wymagają dokupienia opcji zarządzania usługą lub zatrudnienia administratora. W dHosting intuicyjny panel pozwala nawet osobom nie obeznanym w temacie webhostingu zarządzać swoimi witrynami oraz zasobami serwera.

W cenie 23,30 zł/mc lub 200 zł/rok podstawowy pakiet oferuje:

Procesor1 CPU 5 GHz
Pamięć RAM1 GB
Przestrzeń dyskowa50 GB SSD
Technologie wspierające wydajnośćLiteSpeed, LSCache i Redis
BezpieczeństwoAntySPAM, AntyDDoS, Antywirus, WAF
PHPWersja 7.4
TransferBrak limitów
OgraniczeniaNielimitowana liczba domen, e-mail, baz MySQL

Czy polecamy dHosting?

Zdecydowanie tak!

Nasza opinia:

Oferta firmy dHosting, to jedno z najbardziej innowacyjnych rozwiązań na rynku hostingowym. Nie tylko w Polsce, ale na świecie. Możliwość dostosowywania zasobów serwera, również w automatyczny sposób, pozwala obsługiwać małe strony, ale też duże serwisy internetowe. Możemy śmiało przyznać, że elastyczny hosting, to rozwiązanie dla każdego kto szuka szybkiego i stabilnego hostingu.

“SKALOWANY SERWER W CHMURZE DO ZADAŃ SPECJALNYCH”

9.8

Ogólna ocena
  • Ceny: 89%
  • Jakość usług: 99%
  • Wsparcie klienta: 99%
  • Możliwości: 99%

“SKALOWANY SERWER W CHMURZE DO ZADAŃ SPECJALNYCH”

  • Łatwe skalowanie zasobów
  • Darmowa migracja
  • Aplikacja mobilna
  • Brak LiveChat
  • Tylko jedna oferta

Ocena: 9.9

0 0 vote
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x
pl_PLPolish
pl_PLPolish